Miętowe Studio – Fotografia Asia Wasilewska

Warsztaty

Serdecznie zapraszam na profesjonalne warsztaty indywidualne w zakresie fotografii. Jeśli podoba Ci się mój styl, chciałbyś/chciałabyś fotografować zawodowo lub robić po prostu piękne zdjęcia swoim bliskim – ta oferta jest dla Ciebie !  

Warsztaty indywidualne są najbardziej efektywną formą przyswajania wiedzy i kształtowania umiejętności, ze względu na to, że osoba prowadząca może w 100% podporządkować zakres omawianych treści, formę, tempo do potrzeb, oczekiwań i stopnia zaawansowania kursanta.  Prowadzę warsztaty od samych podstaw – takich jak obsługa sprzętu, praca w programie do edycji zdjęć, praca z modelem, oświetlenie w fotografii, fotografia studyjna, plenerowa, marketing w pracy fotografa, prowadzenie własnego biznesu. Chętnie dzielę się również swoją wiedzą i umiejętnościami z zawodowymi fotografami. Tak więc nigdy nie ma sztywnych ram kursu – każdorazowo są one ustawiane pod osobę szkoloną!

Posiadam rozległe wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w szkoleniu ludzi dorosłych i dzieci. Ponad to, ukończyłam mnóstwo szkoleń i warsztatów w zakresie samego przekazywania wiedzy, jak i profesjonalnych kursów i warsztatów fotograficznych (m.in. w Podlaskiej Akademii Fotograficznej). Jednak podczas prowadzenia warsztatów dla Was najczęściej sięgam do tego, co jest tutaj najistotniejsze – do swojej zawodowej praktyki; podsuwam sprawdzone, praktyczne rozwiązania, skomplikowane zagadnienia przekazuję poparte przykładami z życia – w prosty, przyjemny sposób).

  Na naszych spotkaniach pokazuję swoje studio, zdradzam w jaki sposób dobieram stylizacje i wykorzystuję rekwizyty. Dokładnie zapoznaję Was z moim sprzętem, przekazuję dużo wartościowej wiedzy. Macie wspaniałą możliwość obserwowania pracy fotografa podczas wykonywania sesji zdjęciowej, pracy z modelem, który Was indywidualnie interesuje najbardziej (do wyboru przez Was sesja ciążowa, dziecięca, rodzinna, biznesowa, noworodkowa itp.). Jak również sami ćwiczycie umiejętności w praktyce wykonując sesję ze mną. Drugą częścią warsztatów jest praca przy edycji zdjęć – zgłębiam z Wami tajniki mojej postprodukcji, tak, abyście samodzielnie potrafili wykonać obrazy, o jakich marzycie. 

Obiecuję, że nasze Warsztaty będą niezapomnianą przygodą i potężną dawką wiedzy, umiejętności i inspiracji ! 

Zainteresowani warsztatami ?

W celu omówienia szczegółów warsztatów serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.